Ļoti cienītās dāmas un godātie kungi.

Jums tiek piedāvātas divas iespējas. Varat pasūtīt gredzenus rotkalim, kā arī iespējams tos rotkaļa vadībā izgatavot pašiem. Interesants fakts – rotkaļa darbnīca atrodās mūsu likteņupes Daugavas krastā ar skatu uz Mīlestības salu. Šķiet, nav piemērotākas vietas laulības gredzenu tapšanai.

Abos gadījumos, pirms dodaties pie rotkaļa, Jums vajadzētu vismaz aptuveni saprast savas vēlmes un zināt savu budžetu (Gredzenu izmaksas sastāda to materiāls plus rotkaļa ieguldītais darbs). Kopā ar rotkali, protams, vienosieties par vēlmju un iespēju optimālāko variantu.

Iespējamie materiāli: zelts (baltais, dzeltenais, sarkanais), sudrabs vai to kombinācija. Gredzenos var iestrādāt dažādu formu dimantus un citus dārgakmeņus. Ir iespējams izmantot arī klienta materiālus.

Ieskatam un iedvesmai galerijā iespējams aplūklot iepriekš izgatavotos laulību gredzenus.

Procesā, ja nepieciešams, tiek izgatavots gredzenu vaska modelis, kuru Jūs apskatiet un uzlaikojiet. Pēc modeļa apstiprinājuma tiek gatavoti Jūsu gredzeni. Šobrīd izgatavošanas ilgums aptuveni viens mēnesis, tādēļ lūgums – plānojiet laicīgi.

Izmaksas: par darbu – sākot no 150,00 EUR par pāri (atkarīgas no gredzenu sarežģītības pakāpes)

plus Jūsu izvēlēto materiālu cenas.

Iespējams veikt pasūtījumu arī attālināti.